ᐅ Zabawki dla Chłopca wieku 4 lat Poradnik

Kiedy dzieci mają 4 lata, prawdopodobnie będą częściej bawić się z innymi dziećmi – dlatego wiele z najlepszych zabawek dla 4-letnich chłopców obejmuje odgrywanie ról i przyjazną rywalizację. Te zabawki pozwalają dzieciom poprawić ich interakcje społeczne, budować umiejętności edukacyjne i odkrywać swoje zainteresowania w tym samym czasie.

Niezależnie od tego, co lubi Twoje dziecko, są tu opcje dla każdego małego chłopca, począwszy od klocków LEGO i figurek akcji ich ulubionych bohaterów, po zabawki edukacyjne, takie jak zestawy i zabawki do programowania. Oczywiście wartość edukacyjna zabawki jest bezwartościowa, jeśli dzieci nie chcą się nią bawić, więc te 4-letnie zabawki również zapewniają dobrą zabawę.

1. Hh Poland Drewniany Parking Garaż.

Hh Poland Drewniany Parking Garaż to najlepsza i najfajniejsza drewniana zabawka. Konstrukcja jest solidna. Kiedy Twoje dziecko skończy, umieść tę zabawkę na strychu dla wnuków.

o świetna zabawka dla 4-letnich chłopców, zwłaszcza gdy są u nich przyjaciele. Należy jednak pamiętać, aby być w pokoju, ponieważ niektórzy czterolatkowie nadal uważają, że małe elementy można pakować do ust Z reguły należy upewnić się, że rodzic jest w pobliżu w celu nadzoru.

Co nam się podoba

Zestaw do budowania z litego drewna.
Edukacyjny – uczy kształtów, kolorów, koncentracji, logiki i myślenia przestrzennego.

Co się nam nie podoba

Utrzymanie konstrukcji w całości może być uciążliwe.
Małe elementy.
Wymaga nadzoru.

 

2. Clementoni Interaktywny Globus EduGlobus Poznaj Świat.

Ten globus pokaże Twoim dzieciom świat bez wychodzenia z domu. Co więcej, dowiedzą się ciekawych faktów o innych kulturach i ich krajach. Wreszcie, zainteresowanie krajami już teraz zachęci dzieci do podróżowania po świecie w przyszłości.
Podsumowując, pewnego dnia będziesz chciał wyruszyć w podróż. Może będziesz chciał pojechać do Azji lub Australii. Z tym globusem Twój chłopiec będzie wiedział o różnicach i będzie podekscytowany odkrywaniem różnych kultur.

Co nam się podoba

Edukacyjna zabawka STEM uczy o świecie i innych kulturach
Uczy również o zabytkach, pogodzie, zwierzętach i wynalazkach

Co się nam nie podoba

Brak baterii w komplecie.
Duża cena.
Trwałość wykonania.

 

 

Zobacz też:ᐅPomysły na prezent dla dziecka w wieku13-14 lat Poradnik

3. National Geographic Kids. Młode zwierzęta. Łamigłówki i naklejkowe zadania.

W temacie książek, oto wyjątkowa książka edukacyjna. Wielka księga o tym, dlaczego National Geographic Kids. Młode zwierzęta. Łamigłówki i naklejkowe zadania odpowie na wiele nurtujących dzieci pytań, których większość rodziców nie pamięta lub nie zna.

National Geographic jest znany z pisania wciągających książek dla dzieci, które jednocześnie uczą faktów naukowych. Teraz mają książkę dla małych dzieci.

Co nam się podoba

Napisana dla przedszkolaków
Wspaniała do budowania więzi i nauki
Interaktywna książka z formatem pytań i odpowiedzi
Odpowiada na mnóstwo pytań, na które rodzice nie znają odpowiedzi
Mnóstwo wciągających zadań

Co się nam nie podoba

 

4. Kinderkraft Rowerek Biegowy 2Wa.

Nowy i ulepszony Kinderkraft Rowerek Biegowy 2Wa przygotuje Twoją pociechę do jazdy na prawdziwym rowerze, a także do balansowania w innych elementach życia.

Co więcej, jest to solidna, ale lekka opcja gotowa zachęcić 18-miesięczne do 5-letnie dzieci do nauki równowagi. To daje dzieciom kontrolę i poczucie władzy bez niebezpieczeństwa.

Co nam się podoba

Dostępna w wielu kolorach.
Lekki i wytrzymały.
Zaprojektowany dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do małych dzieci.
Siodełko zaczyna się nisko i może być podnoszone w miarę wzrostu dziecka.
Uczy równowagi.
Opony odporne na przebicie.
Łatwy w obsłudze.

Co się nam nie podoba

Niewielka część klientów skarżyła się na konstrukcję.

 

5. Klein Ford F150 Raptor zestaw do składania auto ze śrubokrętem.

Klein Ford F150 Raptor dla małego miłośnika samochodów w swoim życiu. Wielu chłopców nie tylko uwielbia kręcić kółkami i rozbierać zabawki na części. Dla chłopca, który próbuje rozebrać toster lub zrozumieć wewnętrzne działanie swojego skutera, ta zabawka jest wygrana.

Wspaniała zabawka STEM. To może zachęcić chłopców do spędzenia miłego czasu z ojcem i synem przy pracy nad samochodem taty. Dla chłopca, który ma obsesję na punkcie rozbierania zabawek lub innych przedmiotów na części, kup zabawkę przeznaczoną do rozbierania. Pokochają to mocne uczucie, gdy składają samochód do kupy

Co nam się podoba

Zabawka STEM zachęca do zrozumienia, jak działają i łączą się ze sobą samochody
Poprawia zdolności motoryczne i poznawcze

Co się nam nie podoba

Świetna koncepcja, ale nie najlepsza kontynuacja. Tańszy plastik, jak większość zabawek w dzisiejszych czasach.
Trudne dla niektórych dzieci do zainstalowania bez pomocy

 

Zobacz też:ᐅ Magiczne prezenty dla fanów Harry’ego Pottera

6. Hot Wheels Transporter Autek Tory Wyścigowe +3 auta.

Niektórzy chłopcy postrzegają samochody jako tylko sposób na dostanie się z punktu A do punktu B, inni chłopcy lubią odgrywać jazdę samochodem bardziej. Jeśli Twój chłopiec jest tym drugim, to potrzebuje tego Transportera Ciężarówek do przechowywania wszystkich swoich pojazdów. Mamo, nie musisz już ślizgać się po samochodzie w przedpokoju, jeśli sprawisz, że przechowywanie aut w tym transporterze stanie się zabawą dla Twojego ulubieńca.

Poza miejscem na przechowywanie, transporter wygląda jak ciężarówka gotowa przewieźć wszystkie samochody na tor wyścigowy na następny wielki wyścig.

Co nam się podoba

Świetny sposób na przechowywanie zabawek na podłodze
20 miejsc na pojazdy + 3 nowe samochody
Cieżarówko to też tor do rozkładania.

Co się nam nie podoba

Może być trudno w rozłożeniu jako tor wyścigowy i złożeniu ponownie.
W zestawie są tylko 3 samochody.

 

7. Klocki Lego

Klocki Lego klasyczna zabawka. Jest to świetny zestaw wprowadzający Lego dla chłopca, który jest gotowy do budowania, ale nie radzi sobie jeszcze z wszystkimi małymi elementami.

Co nam się podoba

Dobra do zabawy.
Możliwość układania wielu elementów.

Co się nam nie podoba

Cena niektórych zestawów Lego to majątek.
Dużo małych elementów potrzebny nadzór rodzica.

 

Zobacz też:ᐅ Prezent dla Dziewczynki w wieku 8 lat Poradnik

8. Modele do sklejania.

Modele do sklejania mogą być trudne dla dzieci ale z pomocą rodziców można rozbudzić te hobby.

Co nam się podoba

Możliwość wspólnej zabawy z dzieckiem.

Co się nam nie podoba

Cena modeli.
Dzieci często w tym wieku przejawiają brak cierpliwości.
Małe elementy.

 

9. Mały majsterkowicz.

Jeśli Twój syn podąża za swoim tatą i próbuje pomóc „naprawić” drzwi i inne domowe problemy, możesz chcieć podarować mu ten zestaw majsterkowicza Wspaniała zabawka wyobraźni i wspaniałe narzędzie łączenia dla tatusiów i synów. Tata może wykorzystać tę okazję, aby nauczyć go nazwy każdego narzędzia i do czego jest ono używane.

Jeśli chcesz, aby chłopiec, który dorasta naprawiał zepsute meble lub elementy wyposażenia domu, zacznij go uczyć jak używać i rozpoznawać narzędzia już teraz. Poza tym, jeśli ma pełną wiedzę na temat narzędzi, to może nie zajmie mu sześć miesięcy do pięciu lat, aby naprawić skrzypiący zawias na drzwiach do piwnicy jak inni mężczyźni w domu (bez nazwisk, wiedzą, kim są;).

Co nam się podoba

Zabawka pobudzająca wyobraźnię i ułatwiająca naukę.
Świetna do domu, na zewnątrz lub do garażu.
Wbudowana skrzynka na narzędzia ułatwia podróżowanie.

Co się nam nie podoba

Wielu klientów skarżyło się, że produkt jest nietrwały.

 

Czterolatki uwielbiają się bawić, ale mamom zależy na zabawkach, które będą je uczyć i zapewniać im rozrywkę. Jakie są więc najlepsze zabawki dla dzieci w wieku przedszkolnym? Fantastyczne zabawki, które są zabawne, wciągające i innowacyjne dla bystrych małych umysłów.

Znaleźliśmy najlepsze zabawki i prezenty dla 4-letnich chłopców. Ta zatwierdzona przez dzieci lista pozwoli Ci zaoszczędzić godziny i godziny, ponieważ wszystkie badania zostały wykonane, a Ty musisz tylko wybrać najlepsze z listy dla swojego dziecka.

Jak wybrano prezenty

Zabawki mają być zabawą, ale szukaj zabawek, które uczą umiejętności, a jednocześnie są zabawne. Spójrzmy prawdzie w oczy, Twój maluch nie będzie się bawił nudną zabawką. Znajdź zabawkę dla 4-letnich chłopców o żywych kolorach i wielu sposobach zabawy, aby utrzymać ich zaangażowanie.

Zabawki edukacyjne i wysokiej jakości

Następnie dzieci powinny mieć zabawki, które bawią, ale też uczą. Nawet jeden zestaw umiejętności dla zabawki jest krokiem we właściwym kierunku w nauczaniu ich wszystkich umiejętności, których muszą się nauczyć w życiu.

Wybierz zabawki edukacyjne dla czterolatków, które skupiają się na alfabecie, liczbach i kształtach, aby pomóc w nauce w przedszkolu i zerówce. Ponadto, tanie plastikowe zabawki mogą mieć odpowiednią cenę, ale mogą się złamać i być stratą pieniędzy lub rozpaść się i zranić dziecko małymi skaleczeniami, lub siniakami. Szukaj solidnych zabawek, które wytrzymają próbę małych rączek.

Puzzle to świetne zabawki edukacyjne, które pomagają rozwijać poznawcze kamienie milowe.

 

Zobacz też:Pomysł na prezent dla 11-12 latka Poradnik

Fizyczne kamienie milowe

Twój 4-letni chłopiec poprawia obecnie swoje umiejętności motoryczne i zwinność. Podobnie postępują jego drobne umiejętności motoryczne. Na przykład, prawdopodobnie potrafi sam się ubrać, umyć zęby (nadal możesz chcieć obserwować, czy jego standardy nie są dużo niższe niż Twoje) i – trzymając kciuki – korzysta z nocnika przez cały czas. W tym wieku należy nadal ograniczać czas spędzany na ekranie i zachęcać do zabawy na świeżym powietrzu. Podobnie zachęcaj swojego chłopca do ćwiczenia równowagi i poznawania otaczającego go świata.

Kamienie milowe w sferze emocjonalnej

Jako przedszkolak, Twój syn jest teraz trochę bardziej bezpieczny emocjonalnie, tylko trochę bardziej, ale mimo wszystko, wygrana to wygrana. Mniej skupiony na własnych emocjach zaczyna teraz rozumieć, że inni ludzie też mają uczucia. Nie, żeby to powstrzymało go od bycia trochę zbyt prawdomównym, jak na przykład „Mamo, twoje nogi są owłosione jak u taty”. Dlatego właśnie są słodkie – więc tolerujemy te momenty.

Oprócz mówienia prawdy i jakby rozumienia uczuć innych ludzi ma on szerszy zakres emocji, takich jak podniecenie, zazdrość i strach. Wreszcie, nie zdziw się, jeśli nagle stanie się konkurencyjny, teraz gdy rozumie, czym jest wygrana.

Społeczne kamienie milowe

Mając lepsze panowanie nad emocjami, możesz zauważyć, że Twój mały człowiek rzadziej wpada w złość, ponieważ uczy się mechanizmów radzenia sobie z problemami. Duże zmiany, takie jak nowe rodzeństwo lub film, mogą zaburzyć jego nastrój i zachowanie. Jednak pod względem społecznym jest on gotowy na prawdziwe przyjaźnie, a może nawet na najlepszego przyjaciela. Podobnie może teraz chcieć dzielić się z innymi dziećmi i bawić się na zmianę. Wynik! Jedna bitwa mniej do stoczenia na co dzień. Nie martw się, on nadal cię potrzebuje.

Poznawcze kamienie milowe

Czterolatki lubią mówić – tak, to już wiedziałaś. Poważnie jednak ich mowa wzrosła do około 3000 słów, a Twój syn chce używać każdego słowa każdego dnia – wiele razy. W ciągu tego roku prawdopodobnie przyswoi kolejne 2 000 słów. To cała masa pytań, które pojawią się na Twojej drodze.

Na szczęście większość pytań może zadawać swoim przyjaciołom, a nawet wyimaginowanemu przyjacielowi. Ma teraz aktywną wyobraźnię i jest gotowe do interakcji ze światem. Oprócz wyobraźni może zacząć wyznaczać sobie cele, takie jak balansowanie na rowerze lub nauka huśtania się na huśtawce. Poprawia się również jego rozumienie liczb.

Doskonała zabawa

Rodzice maluchów wiedzą aż za dobrze, że dzieci rosną i zmieniają się tak bardzo w ciągu pierwszych lat życia. Dlatego tak ważne jest, aby znaleźć zabawki, które są dostosowane właśnie do jego wieku. Jeśli zabawka jest dla niego za młoda lub zbyt zaawansowana, z pewnością będzie niewypałem, który zostanie na dnie skrzyni z zabawkami. Ale z fajnymi grami i zabawkami, które są w sam raz dla małego chłopca w jego wieku.

Czy mogę kupić zabawki i prezenty, które są przeznaczone dla dzieci starszych niż 4 lata?

Można, ale mogą one nie być w stanie zrozumieć, jak grać z zabawką jeszcze. Chociaż niektóre dzieci są starsze umysłowo i mogą potrzebować starszych zabawek, aby utrzymać ich zaangażowanie i naukę. Podobnie dzieci, dojrzalsze lub nie, będą potrzebowały nadzoru przy zabawkach przeznaczonych dla starszych dzieci. Większość dzieci powinna używać zabawek przeznaczonych dla ich wieku lub młodszych.

Czy dla mojego czterolatka powinienem kupować zabawki skomplikowane lub rozwiązujące problemy?

Twój maluch jest w idealnym wieku, jeśli chodzi o dociekliwość, i jest wystarczająco duży, aby zacząć wystawiać swój mały mózg na próbę rozwiązywania problemów, co jest niezwykle ważną umiejętnością, nad którą należy pracować. Pomimo ograniczonych umiejętności teraz, wymagające zabawki mogą zachęcać do myślenia i z niewielką pomocą mamy i taty, może zacząć rozumieć bardziej skomplikowane tematy. Dlatego należy znaleźć kilka zabawek poza jego zasięgiem i pracować z nim nad zabawą tymi zabawkami. Ponadto, jeśli bawi się swoimi w niewłaściwy sposób, możesz spróbować pokazać mu, jak się bawić. Na przykład, jeśli rzuca klockami, to pokaż mu, jak układać klocki.

Czy powinienem szukać zabawek z atestem bezpieczeństwa?

Większość rodziców jest w stanie powiedzieć, co jest bezpieczne, a co nie dla ich dziecka. Jednak szukanie zabawek z atestem, daje dodatkową warstwę ochrony. Tak czy inaczej, wszyscy rodzice chcą bezpiecznych zabawek dla swoich dzieci, zwłaszcza im młodsze jest dziecko, na przykład czterolatek. Sprawdź, czy na opakowaniu znajdują się plomby zabezpieczające i uważnie przeczytaj instrukcje.

Czy nadal muszę sprawdzać, czy w zabawce nie ma toksycznych składników?

Jeśli podejrzewasz, że zabawka lub prezent dla 4-latka jest niebezpieczny, np. zawiera ostre przedmioty lub farbę ołowiową, znajdź nową zabawkę. Następnie, zawsze otwieraj zabawkę przed podarowaniem jej małemu dziecku i dokładnie sprawdź, czy jest ona bezpieczna dla Twojego dziecka. Baterie mogą stanowić największe zagrożenie dla zabawek. Na przykład, baterie mogą zardzewieć lub wyciec. Każda zabawka dla dziecka poniżej ósmego roku życia powinna mieć baterie pod przykręconą płytką, ale zawsze sprawdzaj płytkę pod kątem bezpieczeństwa.

Czy młodsze rodzeństwo może bawić się tymi zabawkami z moim 4-latkiem?

Młodsze rodzeństwo może bawić się zabawkami przeznaczonymi dla czterolatków i starszych, pod warunkiem, że obok dziecka znajduje się osoba dorosła, która będzie je nadzorować. Należy jednak pamiętać, że młodsze dzieci mogą nie rozumieć pojęcia zabawki przeznaczonej dla starszego dziecka. Na przykład, dwulatek może nie rozumieć toru dinozaura z góry i może chcieć po prostu walnąć kota gąsienicami, podczas gdy czterolatek próbuje zbudować stację kolejową. W rezultacie możesz poczekać, aż rodzeństwo będzie trochę starsze, aby pozwolić im bawić się tymi samymi zabawkami.

Ile ćwiczeń lub zabaw na świeżym powietrzu potrzebuje mój czterolatek w ciągu dnia?

Twój mały chłopiec potrzebuje co najmniej godziny zabawy na świeżym powietrzu każdego dnia. Co za tym idzie, godzina zabawy przed drzemką lub snem pomoże mu się zmęczyć, co oznacza, że będzie też lepiej spał. Może mógłbyś kazać swojemu chłopcu spędzić poranek w parku, podczas gdy ty popijasz swoją kawę i kolejną godzinę w piaskownicy po obiedzie i przed drzemką, a potem pół godziny na dworze z tatą balansującym na rowerach przed snem. Ten harmonogram utrzymałby go z dala od ekranów i wydawałby mnóstwo energii.

Podsumowanie

Podsumowując, wybraliśmy najlepsze zabawki dla 4-letnich chłopców na podstawie pragnienia chłopców w tym wieku, a także umiejętności, na których muszą się skupić podczas nauki.

Po pierwsze, wybraliśmy zabawki, ponieważ uczą one umiejętności motorycznych.

Następnie szukaliśmy zabawek wysokiej jakości, przemyślanych i innowacyjnych.

Wreszcie, szukaliśmy zabawek, które gwarantują, że Twój mały chłopiec będzie cieszył oko i bawił się przez wiele godzin.

Wybór najlepszej zabawki dla 4-letniego chłopca zależy od chłopca, dla którego dokonujesz zakupu, ale zależy również od budżetu i celu zabawki dla rodzica. Niektórzy rodzice chcą się skupić na zabawkach edukacyjnych i prezentach, i to jest w porządku. Inni rodzice chcą się skupić na zabawie, co również jest w porządku. Dlatego staraj się wybierać zabawki, które uczą i będą angażować dzieci.

Dodaj komentarz

3 × jeden =